Hokejová sezóna začíná

V sobotu 28. října začne pro hokejisty Březiny nová hokejová sezóna Okresního přeboru. V prvním utkání se utkají v Blansku s Adamovem. Letošní sezóny se stejně jako loňské účastní 8 mužstev – Dynamiters Blansko HK „B“, HLC Bulldogs Brno, TJ Rájec – Jestřebí, TJ Sokol Březina, Spartak Adamov, z. s., Tatran Hrušky, TJ Sokol Černá Hora a nováček soutěže HC Veverská Bítýška, která loni hrála Krajskou soutěž Vysočiny. Každý tým odehraje v základní části celkem 14 utkání, poté nejlepší 4 mužstva postoupí do play – off a zbylé 4 mužstva budou hrát o 5. – 8. místo.

O každém utkání budete zde na stránkách informování formou pozvánky a následně po zápasu článkem o daném zápasu. Již nyní si můžete prohlédnout soupisku mužstva a rozlosování zápasů.