Category Aktuálně

Silvestr v Hospůdce na Sokecu

Zobrazit podrobnosti

Příměstský tábor 2022

Zobrazit podrobnosti

Stolní tenis pro děti

TJ Sokol Březina nabízí dětem všem věkových kategorií možnost hrát stolní tenis. Tréninky budou probíhat pravidelně každou středu od 18 hodin v tělocvičně. První trénink proběhne ve středu 14. října.

Zobrazit podrobnosti

Rok se s rokem sešel a opět nastává čas členských příspěvků.
O co jde? Je to příspěvek na zajištění činnosti Sokola. Díky němu si užíváte sportovní kroužky – ať už se jedná o malé fotbalisty nebo zapálené hráče ping pongu.
Jaké další výhody členství přinese? Řídíme se heslem: sportem ku zdraví! Proto platí členové Sokola zvýhodněný nájem, když se chtějí protáhnout v naší tělocvičně. Každý z členů se může také podílet na sportovních aktivitách a přijít s vlastním nápadem!
Chceš být taky Sokol? Stačí zaplatit příspěvek a přijít si pro přihlášku do hospůdky Na Sokecu! Rádi tě uvítáme mezi námi!
Kolik to stojí a jak zaplatit? Dospělý Sokol zaplatí za rok 500,-, mládežníci do 18 ...
Zobrazit podrobnosti

Vánoční turnaj ve stolním tenisu

TJ Sokol Březina, oddíl stolního tenisu, pořádá dne 28. 12. 2019 vánoční turnaj pro neregistrované hráče a hráčky. Zveme všechny příznivce této hry. Začátek je ve 13 hodin na sokolovně. Občerstvení zajištěno.

Zobrazit podrobnosti

Stolní tenis pro mládež

TJ Sokol Březina, oddíl stolního tenisu začíná od neděle 15. září s tréninky mládeže. Zúčastnit se mohou chlapci a dívky ve věku 7 až 15 let. První trénink začíná v místní sokolovně v 8.30h. Vezměte si s sebou cvičební obuv, oděv a vlastní pálku. Můžou přijít i úplní začátečníci, pro které zde máme tréninkového robota.

Těšíme se na Vás.

Pro případné dotazy volejte na tel. 728 472 562 Drahovzal Miroslav

Zobrazit podrobnosti

Turnaj trojic v nohejbalu

V pátek 5. 7. 2019 proběhl tradiční nohejbalový turnaj trojic. Turnaje se zúčastnilo 6 trojic. Vítězem turnaje se stala trojce Roman Ondráček, Josef Tříska a Lukáš Musil.

Zobrazit podrobnosti

Vánoční turnaj

Oddíl stolního tenisu pořádá dne 28. 12. Vánoční turnaj jednotlivců pro neregistrované hráče a hráčky.

Začátek je ve 13 hodin na sokolovně. Registrace od 12:30.

Zveme všechny, kteří si rádi zahrají a poměří svoje dovednosti s jinými hráči.

Občerstvení zajištěno.

Startovné 50 KČ.

Zobrazit podrobnosti

Stolní tenis

TJ Sokol Březina oddíl stolního tenisu začíná od 15.9. s tréninky pro děti od 7 do 15 let. Zúčastnit se mohou i ty děti, kteří jsou úplní začátečníci. Na první trénink, který začne v místní sokolovně 15.9. od 9hod. si vezměte přezůvky, cvičební úbor a pálku. Pro dotazy můžete volat p.Drahovzala tel. 728472562 nebo budou zodpovězeny na prvním setkání.

Těšíme se na Vás.

Výsledky mužského oddílu stolního tenisu můžete sledovat zde

Zobrazit podrobnosti

Stránky hokejového oddílu

Hokejový oddíl má nové stránky, kde naleznete veškeré informace o dění v oddílu.

hokej.sokolbrezina.cz

Zobrazit podrobnosti