Rok se s rokem sešel a opět nastává čas členských příspěvků.
O co jde? Je to příspěvek na zajištění činnosti Sokola. Díky němu si užíváte sportovní kroužky – ať už se jedná o malé fotbalisty nebo zapálené hráče ping pongu.
Jaké další výhody členství přinese? Řídíme se heslem: sportem ku zdraví! Proto platí členové Sokola zvýhodněný nájem, když se chtějí protáhnout v naší tělocvičně. Každý z členů se může také podílet na sportovních aktivitách a přijít s vlastním nápadem!
Chceš být taky Sokol? Stačí zaplatit příspěvek a přijít si pro přihlášku do hospůdky Na Sokecu! Rádi tě uvítáme mezi námi!
Kolik to stojí a jak zaplatit? Dospělý Sokol zaplatí za rok 500,-, mládežníci do 18 let včetně a senioři nad 65 let včetně 200,-. Platby zasílejte do konce února na účet 19-5142040297/0100, do poznámky pro příjemce nezapomeňte uvést za koho příspěvek je.
Těšíme se na Vás!