Vítězem Obecní ligy 2017 se stal Sokol Březina

V sobotu 30. 9. 2017 proběhlo na hřišti u sokolovny tradiční play – off, které rozhodlo o vítězi Obecní ligy 2017. Do play – off postoupily 4 nejlepší týmy základní části – Sokol Březina, Junioři, Senioři Březina a Real Bukovina. V prvním semifinále nastoupil vítěz základní části Sokol Březina proti Realu Bukovina. Sokol Březina zvítězil po dvou brankách Ondráčka a jedné Kozla 3:1 a mohl slavit postup do finále. Druhé semifinále mezi týmy Junioři a Senioři Březina bylo jednoznačnou záležitostí. Junioři zvítězili jasně 5:0 a postoupili do finále. Seniorům se nevydařilo ani utkání o 3. místo, kde opět inkasovali 5 branek a prohráli s Realem Bukovina 1:5. Ve vyrovnaném finálovém utkání zvítězil Sokol Březina nad Juniory 3:2 a stal se již počtvrté za sebou vítězem Obecní ligy. Nejlepší střelcem ligy se stal také počtvrté v řadě Roman Ondráček ze Sokolu Březina. Nejlepším brankářem byl zvolen Adam Zouhar ze Sokola Březina.

Konečné pořadí Obecní ligy 2017:

1. Sokol Březina
  2. Junioři