50. výročí založení hokeje v Březině

TJ Sokol Březina – oddíl ledního hokeje si Vás dovoluje srdečně pozvat na oslavy 50. výročí od založení ledního hokeje v Březině, které se uskuteční 10.6.2017 od 14:00hod v areálu sokolovny v Březině.

Program výročních oslav započne slavnostním ceremoniálem předávání pamětních medailí stovce nejzasloužilejším hráčům a zakladatelům březinského hokeje, kteří svým počínáním nejvíce přispěli a bojovali pro naši obec, abychom se právě v tento den mohli setkat při tak významné příležitosti.

Celé akce se samozřejmě zúčastní i mladší hráči současného týmu, kteří v úspěšné hokejové tradici pokračují dále.

Součástí celé akce je občerstvení z udírny. Po celé odpoledne bude možné se s bývalými i současnými hráči setkat a účastnit se vzpomínání na uplynulé sezóny. Zdaleka největším lákadlem je ale výjimečná retro výstava 50. leté kroniky v tělocvičně březinské sokolovny. Návštěvníci si hokejovou historii připomenou prohlédnutím vystavených fotografií, dokumentů, historické hokejové výstroje i výzbroje.

!!!Večerní zábava od 19:00hod na hřiště za sokolovnou!!!