Play – off

Základní část letošního Okresního přeboru je u konce. Hokejisté TJ Sokol Březina obsadili v tabulce se ziskem 38 bodů 1. místo. O proti loňské sezóně, kdy skončili v tabulce základní části na 2. místě získali o 10 bodů více. Soupeřem našich hokejistů v semifinále bude 4. tým tabulky a náš loňský přemožitel z utkání o 3. místo TJ Rájec – Jestřebí.

• 1. semifinále: sobota 17. 2. 2018 16:00 ZS Blansko
  • 2. semifinále: sobota 24. 2. 2018 14:45 ZS Blansko
  • finále: neděle 4. 3. 2018 16:00 ZS Blansko nebo o 3. místo: sobota 3. 3. 2018 17:15 ZS Blansko

Semifinále se hrají na body nikoliv na skóre jak tomu bylo loni. První utkání může skončit remízou a nebude se prodlužovat. V druhém utkání může nastat prodloužení 3 na 3, popřípadě samostatné nájezdy za situace, že každý tým vyhraje jedno utkání nebo obě utkání skončí remízou. Vítěz postupuje do finále, na poraženého zbývá utkání o 3. místo. Obě utkání se hrají pouze na jeden zápas, v případě remízy prodloužení 3 na 3, popřípadě samostatné nájezdy.